با سلام به انـجمن تخصـــصی و سرگرمیــ جذاب آنلاین خوش آمدید.امیدواریم در جذاب آنلاین لحظات خوب و خوشی را سپری کنید.از شما تقاضا داریم که با نظرات و پیشنهادات و انتقادات سازنده ما را در مدیریت بهتر انجمن یاری بفرمائید ** سپاس بي پايان .
ads
تعداد بازدید 165
نویسنده پیام
n-i-m-a آفلاین
ارسال‌ها : 32
عضویت: 13 /8 /1391
محل زندگی: ساری
سن: 19 ساله
شناسه یاهو:
تشکرها : 9
تشکر شده : 9
این کارها \"صدای معده\" شما را درمی‌آورد
برای پیشگیری از رفلاکس و بروز سوزش سر دل، تا حد امکان باید از پوشیدن لباس‌های تنگ و بستن محکم کمربندن پرهیز کرد.
علیرضا امیرسلیمانی متخصص بیماری های گوارشی تصریح کرد: \"سوزش سردل\" می‌تواند بعد از خوردن غذا‌های سنگین، پرخوری و یا در هنگام خواب احساس شود و درمواردی این عارضه می تواند آزاردهنده بوده و به مدت طولانی ادامه یابد.
وی با اشاره به اینکه اگر سوزش سردل زیاد طول بکشد می‌تواند موجب \"التهاب مخاط مری\" شود، افزود: در صورت پیشرفت التهاب مخاط مری، این عضو تنگ شده و احتمال خونریزی و مشکل شدن عمل بلع وجودخواهد داشت.
امیر سلمیانی گفت: برخی از عوامل می توانند موجب بروز یا تشدید رفلاکس معده و سوزش سردل شوند که البته این عوامل کمتر مورد توجه قرار می گیرند.
وی با بیان اینکه بسیاری از افراد عادت به پوشیدن لباس‌های تنگ دارند، تأکید کرد: برای پیشگیری از رفلاکس و بروز سوزش سر دل، تا حد امکان باید از پوشیدن لباس های تنگ و بستن محکم کمربند پرهیز شود.
امیر سلیمانی یاد آور شد: علاوه بر عوامل تغذیه‌ای که نقشی مهم در بروز رفلاکس دارند، برخی دیگر از عوامل نظیرکشیدن سیگار، وضعیت نامناسب بدن درهنگام خواب، درازکشیدن بعد از خوردن غذا و برخی از بیماری‌ها نیز در بروز رفلاکس و سوزش سر دل نقش دارند.
امضای n-i-m-a


نـــیمـــا صالحی ..
معاون جذاب آنلاین
.. پایه ام !

( به قول
امیر مواظب خودتون و خوبیاتون باشین )
یکشنبه 04 اسفند 1392 - 18:42
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیربرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :